15 wskazówek dotyczących podróży w Nowym Jorku, aby zaoszczędzić pieniądze i zmaksymalizować czas (epicki przewodnik)

Po prostu nie ma takiego miejsca jak Nowy Jork. Jeśli planujesz odwiedzić NYC, będziesz miał podróż życia. Stworzyliśmy te nowojorskie wskazówki dotyczące podróży, aby pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i zmaksymalizować czas.

W Nowym Jorku są niekończące się atrakcje, a także wspaniałe dzielnice do odkrywania, niesamowite jedzenie i wspaniała kawa. Tylko wędrowanie po ulicach i wchłanianie atmosfery może być niezapomniane.

1. Dokładnie zbadaj i zaplanuj podróż do Nowego Jorku

Ważne jest, aby przeprowadzić wiele badań i mieć dobry plan działania przed wizytą w Nowym Jorku. W Nowym Jorku jest zbyt wiele do zrobienia i zobaczenia. Jeśli nie jesteś przygotowany, stracisz dużo czasu i pieniędzy.

Zaplanuj to, co chcesz zobaczyć i zrobić – Twój absolut nie może przegapić – dzięki czemu możesz znaleźć najlepsze oferty i uporządkować swój harmonogram, aby nie tracić czasu na poruszanie się po mieście.

Odwiedzamy NYC z moimi rodzicami w maju przez pięć dni i, mimo że byliśmy wcześniej i byliśmy dość nieplanowani, planujemy już naszą podróż do Nowego Jorku. Nasz czas będzie krótki z moimi rodzicami i, jak to prawdopodobnie jest ich jedyny raz w Nowym Jorku, chcemy sprawić, aby było to niesamowite i nie trać czasu i pieniędzy.

Upewnij się, że monitorujesz pogodę i masz plan, czy jest deszczowa czy pada śnieg. Być może będziesz musiał przetasować kilka rzeczy według swojego harmonogramu.

2. Odkryj sąsiedztwo Nowego Jorku przez sąsiad

Odwiedzanie jednego lub dwóch obszarów Nowego Jorku każdego dnia pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze w metrze, taksówkach i czasie przesuwającym się z jednego końca Manhattanu na drugi.

Niektóre z twoich tańszych i bardziej zapadających w pamięć doświadczeń uciekną od pułapek turystycznych i odkrywania mniejszych, lokalnych okolic, takich jak wędrowanie po ulicach Greenwich Village lub popływanie na Brooklyn na cały dzień.

Prospect Park jest prawie tak duży i ekscytujący jak Central Park, a do odkrycia masz mnóstwo lokalnych kawiarni i fajnych sklepów.

Każda okolica lub region ma tyle do odkrycia i odkrycia, że ​​możesz próbować wybrać ulubioną.
3. Wybierz sezon, aby odwiedzić Nowy Jork

Boże Narodzenie w Nowym Jorku jest magiczne. Do tej pory uważam, że to najlepsze miejsce na świecie, aby doświadczyć Bożego Narodzenia. Jednak tłumy doprowadzają do szału. Zdałem sobie sprawę, jak źle było, kiedy ponownie odwiedziłem Nowy Jork pod koniec stycznia i czułem się jak miasto-widmo.

Jeśli odwiedzicie NYC podczas wolniejszych miesięcy turystycznych, zaoszczędzisz pieniądze i dużo czasu.

Miesiące zimowe (styczeń – marzec) i późne lato (lipiec – sierpień) to najmniej szalone czasy (i tańsze) do odwiedzenia Nowego Jorku. Myślę, że okres między Świętami Dziękczynienia a Świętami Bożego Narodzenia to najgorszy czas na wizytę. Będę z powrotem w Nowym Jorku w marcu i maju, więc opowiem o moich osobistych doświadczeniach.

4. Wstań wcześnie

Jest to jedna z moich ulubionych wskazówek dotyczących podróżowania, dzięki której możesz maksymalnie wykorzystać swoje wrażenia z podróży. Pobudka wcześnie pozwala obserwować miejsce przebudzenia, co jest cudownie bogatym doświadczeniem kulturalnym. To boskie doświadczenie, gdziekolwiek jesteś.

Jednym z moich najbardziej niezapomnianych przejazdów podczas podróży po Australii było oglądanie billabong obudzonego w Parku Narodowym Kakadu. Od niesamowitej złotej ciszy upłynęło mnóstwo aktywności od ptasiego życia i trzaskania krokodylami. Możesz mieć to samo energetyczne doświadczenie w miejskich dziczy.

Nowy Jork jest tak boleśnie zatłoczony i zatłoczony, że rozkoszujesz się wczesnym wstawaniem i posiadaniem kilku ulic dla siebie.

Plus, dodatkową korzyścią będzie to, że będziesz pierwszy w kolejce, gdy otwarte będą atrakcje Nowego Jorku. Po otwarciu przeszliśmy prosto do Obserwatorium Jednego Świata i kiedy wyszliśmy ponad godzinę później, czekała nas kolejka. Nie pożałujesz tej wskazówki podróży do Nowego Jorku!
5. Jak zaoszczędzić pieniądze na atrakcjach Nowego Jorku

Jak wspomniano powyżej, wcześnie wstań, abyś mógł być pierwszy w kolejce.
Niektóre z atrakcji na dachu Nowego Jorku mogą być lepsze o zachodzie słońca, jak Top of the Rock. Ostrzegam, że będzie to również czas zajęty, więc planuj przyjechać wcześniej, więc nie przegap tego. Craig wpadł w szał i tylko zobaczył efekty po zachodzie słońca. Wciąż świetne, ale nie całe doświadczenie, na które się przygotował.
Niektóre atrakcje, takie jak Top of the Rock, wymagają rezerwacji na czas przyjazdu. To jeden ze sposobów kontrolowania tłumów. Tak więc koniecznie sprawdź atrakcję NYC, którą planujesz odwiedzić, więc wiesz, czy musisz to zrobić. Staranne badania i planowanie pomogą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.
Zapoznaj się z widokiem z drinkiem, a nie drogim biletem na platformy widokowe. Na przykład możesz udać się do Bar SixtyFive, na 65 piętrze 30 Rockefeller Plaza i uzyskać prawie takie same poglądy, zamieniając opłatę wpisową w wysokości 34 USD za 19 USD. Sprawdź stronę internetową w przypadku specjalnych wydarzeń i ubioru – preferowana jest elegancka sukienka.

Sprawdź atrakcje Nowego Jorku, aby sprawdzić, czy wymagane jest drukowanie biletów, jeśli dokonasz rezerwacji online. Zostaliśmy przyłapani na tym dla 911 Memoriału i Muzeum, które znalazłem denerwujące. Zapłaciłem 6 USD w opłatach za rezerwację online, więc mogłem wstępnie zarezerwować czas wejścia na miejsce rano, aby pokonać kolejki. Kazano mi odebrać bilety, ponieważ nie mam dostępnej drukarki. Myślałem, że będzie oddzielne stoisko dla biletów na wezwanie. Nie. Musiałem ustawić się w kolejce ogólnej na 20 minut z ludźmi, którzy jeszcze nie kupili biletów. To była kompletna strata czasu i pieniędzy. Jestem zaskoczony, dlaczego robią to w ten sposób. Po co kupować je online? Bilety e-mail działają cudownie w 2018 roku.
Uważnie rozważ skorzystanie z autobusowych wycieczek po Nowym Jorku. Zrobiliśmy wieczorną wycieczkę, która była częścią naszej Zwiedzającej Przełęczy. Było zimno i ruch uliczny był okropny, więc nie czułem, że było to najlepsze doświadczenie. Może być lepiej w cieplejszych i spokojniejszych miesiącach, ponieważ daje dobry przegląd miasta i słyszysz kilka fajnych lokalnych historii kulturalnych i historycznych. Jeśli masz czas i przepustkę krajoznawczą, możesz wybrać czas, w którym ruch nie jest zły (powodzenia), może to być dobre doświadczenie. W przeciwnym razie zamiast tego wybrałbym piesze wycieczki. W ten sposób otrzymasz lokalne historie i lekcje historii, ale nie masz do czynienia z ruchem ulicznym.
Możesz dołączyć do darmowych pieszych wycieczek po Nowym Jorku prowadzonych przez mieszkańców. Dwa najbardziej znane to Big Apple Greeters i Free Tours by Foot. Są popularne, więc pamiętaj, aby zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem. Była to jedna z najpopularniejszych wskazówek Nowego Jorku, przekazanych nam przez naszą społeczność.
Sprawdź strony internetowe muzeów, które planujesz odwiedzić, i zobacz, czy oferują one bezpłatne dni wstępu lub obniżonej ceny. Na przykład Muzeum Sztuki Współczesnej jest bezpłatne w każdy piątek w godzinach od 4 do 8. Niektóre muzea oferują również kupony lub rabaty na swoich stronach internetowych. A niektóre to darowizny – czyli płacić, co chcesz. Dostajesz je również (wiele z nich) w Przełęczu Zwiedzającym.
Pomiń turystyczne (i drogie) rejsy portowe i skorzystaj z promu Staten Island zamiast fantastycznych widoków na port w Nowym Jorku – to nic nie kosztuje! Bezpłatny prom kursuje pomiędzy Whitehall i Staten Island.
Jeśli masz własne łyżwy (bo oczywiście pakujesz je w bagażu), Bryant Park jest darmowy i najlepsze miejsce do jazdy na łyżwach. W cieplejszych miesiącach Bryant Park to kino plenerowe i fajne bary na świeżym powietrzu. To moja ulubiona przestrzeń w Nowym Jorku i moja ulubiona podróż do Nowego Jorku!
W cieplejszych miesiącach jest mnóstwo darmowych koncertów itp., Więc szybko je wyszukaj.
Zoo Bronx jest bezpłatne w środy.
Downtown Boathouse oferuje bezpłatne 20-minutowe spływy kajakowe po Hudsonie w weekendy (od maja do października)
Hello Central Park – jedna z najlepszych bezpłatnych atrakcji Nowego Jorku! Oto, jak możesz cieszyć się nim w każdym sezonie

6. Porada dotycząca podróży HOT NYC: zaoszczędź pieniądze dzięki karcie zwiedzania (i czasowi)

Jeśli planujesz zobaczyć wiele atrakcji Nowego Jorku, koniecznie musisz wybrać się na wycieczkę do New York Sightseeing Pass. Z pewnością pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i sprawi, że przeżyjesz niektóre z tych gorączkowych kolejek z szybkimi przejściami.

Napisaliśmy dogłębną wiadomość ze wszystkimi wskazówkami, jak uzyskać największą wartość biletu na zwiedzanie tutaj. Odwiedzamy Nowy Jork z moimi rodzicami w maju, a przepustka krajoznawcza to pierwsza strategia naszej listy do podróży do Nowego Jorku z ograniczonym budżetem.

7. Wskazówki dotyczące przejęcia metra w Nowym Jorku

Metro w Nowym Jorku jest tak łatwe w użyciu. Dosłownie podąża za liniami ulic na górze. Chociaż polecam spacery po Nowym Jorku, aby podziwiać zabytki, dobrze jest także skorzystać z metra. To skuteczny i tani sposób na poruszanie się.

Możesz kupić bilety na bilety w jedną stronę lub załadować określoną kwotę pieniędzy. Za każdym razem, gdy przechodzisz przez bramkę, aby dostać się do metra, opłata jest odejmowana od twojej karty. Koszt opłaty w jedną stronę wynosi 2,75 USD

Jeśli przebywasz w Nowym Jorku przez kilka dni i zamierzasz dużo skorzystać z metra, to warte swojej ceny, aby otrzymać 7-dniowy nieograniczony karnet. Kosztuje 32 USD. Więc jeśli uważasz, że będziesz korzystać z metra więcej niż 11 razy, nielimitowana przepustka jest dla Ciebie. Możesz nawet użyć go w autobusach.

Savannah (6-latka) nie potrzebowała przepustki metra, najwyraźniej chodzi o rozmiar, a nie wiek. Jeśli zmieszczą się pod kołowrotem, nie będą potrzebować biletu na metro.

Rzeczy, o których należy pamiętać podczas jazdy metrem

Sprawdź, czy Twój przystanek to przystanek lokalny. Pociągi ekspresowe będą przeskakiwać o około połowę przystanków. Jeśli twój przystanek jest stacją ekspresową, wskocz na nią, ponieważ lokalne pociągi zabierają dwa razy więcej czasu. Zawiedziliśmy to kilka razy i musieliśmy skakać i cofać się lub zmieniać pociągi, co kosztowało nas dużo czasu. Na szczęście mieliśmy cotygodniowe nielimitowane przejazdy.

Zanim przejdziesz do metra sprawdź, czy jesteś po prawej stronie ulicy. Wejścia zależą od tego, czy wybierasz się do centrum miasta, czy na wschód, czy na zachód. Jest tylko kilka stacji, do których trafiasz pod ziemię, a następnie do niego

Jednym z najbardziej ekscytujących doświadczeń w moim życiu była jazda w Nowym Jorku. Prawie dwa razy trafiłem w ciągu pięciu minut, wychodząc z tunelu z New Jersey.

Samochody kręciły się wszędzie, motocykle przychodziły z każdego kierunku, a ludzie po prostu wychodzili, kogo lubili. To było intensywne i przerażające. Nie polecam jazdy w Nowym Jorku. Nie musisz. Ale jeśli musisz, to przygotuj się na drogi parking.

Ruch w Nowym Jorku to koszmar. Wystarczająco powiedziane. Twierdzenie, że żółty taksówka w nowojorskim stylu brzmi zabawnie, ale emocje bardzo szybko zanikają, gdy zdajesz sobie sprawę, że mógłbyś tam iść i wrócić już za cenę 0 USD. Najlepszy czas na taksówkę to wcześnie rano lub późno w nocy.

Wskazówki dotyczące parkowania w Nowym Jorku:

Użyj aplikacji do parkowania, aby znaleźć tani parking w mieście, w pobliżu którego będziesz. ZAPLANUJ to wcześniej, zwłaszcza jeśli szukasz w Internecie i nie używasz aplikacji! Zajrzeliśmy do niej tylko godzinę z Nowego Jorku, co było już za późno. Bez naszej wiedzy musieli Państwo wydrukować kupony na bilety! Możesz otrzymać kupony na parkowanie za jedyne 30 USD dziennie. Niektóre świetne aplikacje do parkowania to ParkMe, SpotHero i BestParking
Niestety musieliśmy zrobić parkowanie samochodu za podwójną cenę.

Post Author: Micorazon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *