Akwarium Pingwina z Nagasaki

Pingwiny bawiące się nad morzem w Japonii! Urocze akwarium z ośmioma gatunkami pingwinów

Główną cechą tego akwarium są pingwiny. Zakład utrzymuje osiem gatunków pingwinów, w tym sympatyczne Małe pingwiny i pingwiny królewskie, które mogą osiągnąć 90 cm wysokości. Są też gigantyczne sumy Mekong, złote mandarynki, japoński krab podkowy i inne potężne stwory, złote rybki, błazenki i inne urocze ryby, a także robaki choinkowe i inne korale słońca.

W zatoce Tachibana, przylegającej do akwarium, wdrażana jest pierwsza tego typu próba na świecie. Poza morzem jest izolowany za pomocą sieci i ogrodzenia, a pingwiny są uwalniane w tej części oceanu do obserwacji przez odwiedzających. Możesz obserwować ich zachowanie podobne do dzikiej przyrody, takie jak pływanie w wodzie z dużą prędkością, aby złapać paszę wyrzuconą przez personel akwarium, co jest rzadką obserwacją gdzie indziej. Akwarium oferuje również wiele innych rozrywek, takich jak parada pingwinów, dotykanie pingwinów i spływy kajakowe (opłata jest naliczana osobno).

W Strefie Przyrody na zewnątrz znajduje się biotop, który odtwarza otoczenie wsi Nagasaki, gdzie rośnie wiele traw, kwiatów i drzew, w tym zagrożonych gatunków. Japoński chrząszcz nosorożca i japoński killify żyją wśród roślin, które rosną tak, jak w czystej naturze. Możesz cieszyć się piękną scenerią na każdą porę roku i obfitować w naturę, do serca.

Post Author: Micorazon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *