Engetsuto Island

Engetsuto Island

Jego oficjalna nazwa brzmi „Takashima.” Jest to mała niezamieszkana wyspa, która mierzy 130 m od północy na południe, 35 m ze wschodu na zachód i 25 m wysokości, która znajduje się w Rinkai Inlet, Nanki Shirahama. Jest to jaskinia morska, a na środku wyspy znajduje się pełnia księżyca. Jeśli chodzi o sylwetkę wyspy, ma ona szczególny kształt, w którym wypukła jest część nad dziurą. Nie możesz tego zapomnieć, gdy to zobaczysz. Wyspa została uznana za miejsce malowniczego piękna Japonii.

Szczególnie popularne jest ujrzeć zachód słońca nad morzem przez dziurę. Wiele osób gromadzi się w miejscu, gdzie słońce wschodzi w okolicach zachodu słońca. Zachód słońca został wybrany jako „100 najlepszych wschodzących słońc i wieczornych słońc w prefekturze Wakayama” oraz „100 najlepszych wieczornych słońc w Japonii”.

Morze jest bardzo przejrzyste i jest tam wiele ryb. Ponadto ośmiornice, kalmary, zamiatacze, małe abalony i echinus żyją w morzu.

Ponieważ wyspa jest zbudowana z konglomeratu, piaskowca i mułowca, łatwo ją erodować. Upadek skał spowodowany wiatrem i falami postępuje w ostatnich latach. To wyspa Engetsu to niewielka wyspa o przejściowym kształcie, która została przypadkowo stworzona przez naturę, która spada cały czas, jeśli została tak jak jest.

Post Author: Micorazon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *