San Diego

Inteligentne miasta świata: San Diego

National Geographic Channel przedstawia San Diego jako jedyne miasto Stanów Zjednoczonych w uznanej serii filmów dokumentalnych „Inteligentne miasta świata”. Miasto zostało wybrane za silny sektor technologii, lokalnych innowatorów, zielone praktyki, inteligentne planowanie publiczne i niezrównaną jakość życia.

Inne czynniki uwzględniały wielkość populacji miasta, demografię oraz różnorodność kulturową, życzliwość, gospodarkę i klimat biznesowy, instytucje edukacyjne, przywództwo i silne poczucie wspólnoty. Dokument „Inteligentne miasta świata” w National Geographic Channel to bezprecedensowe badanie 8. największego miasta Stanów Zjednoczonych, w którym technologia, talent i innowacje tworzą nowe środowisko miejskie, które powstanie jako wiodące miasto w XXI wieku.

„Zarówno turyści biznesowi, jak i podróżujący w celach wypoczynkowych znają atrakcyjne warunki pogodowe i przyjazną plażę w San Diego”

powiedział Joe Terzi, prezes i dyrektor biura turystyki tego miasta.

„Inteligentne miasta świata” pokażą widzom na całym świecie, że San Diego ma więcej zalet, niż słoneczny widok. Miasto udowodniło, że środowisko biznesowe i kultura lokalna San Diego są jednymi z najlepszych na świecie”.

Zobacz dokument z serii „Inteligentne miasta świata”.

Post Author: Micorazon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *