Jacob’s Well

Popularny otwór do pływania, który kryje jedno z najbardziej śmiercionośnych miejsc nurkowych w Ameryce.

Siedząc na dnie kuszącej kupy dużych skał, Jacob’s Well każdego roku przyjmuje żartobliwych pływaków, a także płetwonurków, którzy nie mają nic przeciwko zabraniu ich w swoje ręce.

Z powierzchni kolisty, niebieski staw osiąga głębokość 30 stóp w pionowym spadku, idealną głębokość dla młodych skoczków, ale jeszcze bardziej w dół, dziura staje się siecią niebezpiecznych jaskiń idealnych dla nurków poszukujących przygód. Po początkowym trzonie komora obraca się w kilka ciasnych jaskiń, które uwięziły kilkunastu nurków, którzy dusili się w ciemnych jaskiniach, nie mogąc się wydostać.

Pomimo licznych zgonów, poszukiwacze emocji nie chcą pozostać z dala od nurkowania. Jeden lokalny nurek posunął się tak daleko, że zainstalował żelazną kratę nad wejściem do jednej z bardziej niebezpiecznych jaskiń. Wkrótce po umieszczeniu kratki na miejscu znaleziono ją usuniętą, a na jej miejscu pojawiła się notatka zapisana na plastiku z napisem „Nie możesz nas wydostać”.

Jacob’s Well ma duże znaczenie w umysłach miejscowych dzieci, które rzucają sobie wyzwanie, by zeskakiwać z coraz wyższych skał w nieskazitelne głębiny i opowiadać sobie nawzajem historie o nurkach, którzy stracili życie na dole.

Post Author: Micorazon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *