Konsjerż San Antonio pozostaje do Twojej dyspozycji

Podczas podróży do nowego miasta pierwszą osobą, z którą chcesz się zaprzyjaźnić, jest hotelowy konsjerż (con-see-air-zh). Są to ludzie, którzy chcą uzyskać najbardziej aktualne informacje o wydarzeniach w ich mieście. Restauracje, muzea i teatry informują na bieżąco o specjalnych ofertach, wystawach i występach na żywo, które przekazują wam i waszym, a portierzy San Antonio mają 411 do dzielenia się zarówno z początkującymi, jak i stałymi gośćmi.

El Tropicano Riverwalk Hotel

Art Garza, kierownik hotelu na służbie w El Tropicano Riverwalk Hotel, mówi, że pierwszą rzeczą, którą robi, gdy goście proszą o rzeczy do zrobienia i zobaczenia w San Antonio, jest podanie im mapy śródmieścia. On krąży Alamo, River Walk, sklepy w Rivercenter, centrum kongresowe, katedra San Fernando, HemisFair Plaza i The Historic Pearl, wszystko w odległości spaceru od hotelu.

Hotel El Tropicano Riverwalk został otwarty w 1962 roku, w związku z czym Goście mogą ubiegać się o koronę First-hotel-on-the-River-Walk. Położony w Lexington hotel od lat pozostawał w cieniu śródmieścia, ale kiedy Centrum Sztuk Performatywnych Tobin otworzyło się we wrześniu 2014 r., Po drugiej stronie ulicy, profil Tropicano znacznie się podniósł.

Ich codzienna promocja Happy Hour od godz. do 7 po południu stanowi idealne miejsce spotkań, aby spróbować lokalnych piw rzemieślniczych i innych napojów dla dorosłych przed występem. A jaki inny hotel w centrum daje Tobie i Twojej rodzinie szansę obcowania z żywym tukanem („Ricky”), żółwiem („Speedy”) i miłymi ptakami („Romeo i Julia”)?

Garza mówi, żebyś miał oczy otwarte, kiedy jesteś w Tropicano. Artyści, którzy są rozpoznawani na Tejano Music Awards, spotykają się w Tropie, zanim przejdą dalej, a jeśli jesteś w „The Walking Dead”, możesz natknąć się na jedną z gwiazd, które są w mieście na doroczny komiks Alamo City. Kon.

Garza spodziewa się, że ludzie z całego świata uda się w tym roku do San Antonio, aby świętować swoje 300 urodziny, i jest wdzięczny, że El Tropicano znajduje się w centrum wszystkiego.

Sheraton Gunter

Carlos Ortiz, asystent dyrektora generalnego hotelu Sheraton Gunter, działa w branży hotelarskiej od ponad 30 lat. Kiedy Gunter otworzył w 1909 roku, Ortiz mówi, że był znany jako Cattlemen’s Hotel, a St. Anthony, również otwarty w 1909 roku, był znany jako Hotel Oilmen’s. Podziemny tunel dołączył do dwóch tak, że gdy najazdy pojawiły się podczas prohibicji, klienci mogli skręcić do drugiego hotelu, aby uniknąć aresztowania.

Dwa najczęstsze pytania, które goście pytają Ortiza, nie zmieniły się przez lata: 1) Gdzie jest Alamo? 2) Gdzie jest River Walk? Poza tymi dwoma „obowiązkowymi wizytami”, zachęca on również gości do odwiedzenia rynku, hiszpańskich misji kolonialnych, katedry San Fernando, Pałacu gubernatora Hiszpanii, historycznego sąsiedztwa King William, Muzeum Sztuki w San Antonio i japońskiego ogrodu herbacianego, znany jako Sunken Gardens.

Ortiz mówi, że goście również chcą poznać najlepsze miejsca do jedzenia na River Walk. Jego radą jest spacer wzdłuż 1,5-kilometrowego, podkowiastego Śródmieścia, zapoznanie się z menu, poznanie atmosfery restauracji i podjęcie decyzji. Na śniadanie tacos, Ortiz faworyzuje Blanco Cafe przy 419 North St. Mary’s.

Dla gości z dziećmi Ortiz poleca Kiddie Park, DoSeum, Muzeum Witte i zoo w San Antonio oraz miniaturowy pociąg. Wszystkie są dostępne za pośrednictwem VIA Metropolitan Transit’s # 11A Cultura, która odjeżdża przed Alamo. Całodzienny karnet kosztuje 2,75 USD i można go kupić w telefonie za pomocą aplikacji goMobile VIA.

Omni La Mansión del Rio

Nolan Cowans mieszkał tylko w San Antonio przez nieco mniej niż rok, ale zakochał się w Alamo City. Mówi, że jego koledzy z La Mansión pomogli mu w nauce miasta, ale on sam również przeprowadził wiele badań. Najbardziej podoba mu się w San Antonio jedzenie.

Meksykańskie pączki w barze Iron Cactus Mexican Grill i Margarita na River Walk są „absolutnie niesamowite”, twierdzi Cowans. Za 8,50 $ możesz delektować się pączkami gotowymi na słodko, które są posypane cukrem pudrem i skropione sosem Kahlúa. Jest także wielkim fanem Texas Bistro Boudro na stołowym guacamole Riverwalk i gruszkowej margaritas.

Kiedy rozmawiałem z Cowansem, odebrał telefon od gościa, który był w mieście, aby świętować urodziny swojej żony. Opowiadał o restauracjach z gościem, który interesował się stekami, które by się zachwycały, a on zarezerwował zaprzężony w konie powóz, by zabrać parę w hotelu i zabrać ich na spacer po centrum miasta.

Cowans uważa, że ​​odwiedzający powinni porozmawiać z concierge, ponieważ wiedzą wszystko, co dzieje się w mieście. Ponadto concierge mają kupony, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze gościom.

The Westin Riverwalk

David Swift, jeden z pierwszych pracowników The Westin Riverwalk, pracuje w hotelu od 18 lat. Swift twierdzi, że w jego hotelu odbywają się liczne spotkania biznesowe dla osób z całych Stanów Zjednoczonych.

Kiedy tam byłem, firma przeprowadzająca konferencję National Van Lines organizowała konferencję w hotelu, a ich pracownicy udali się na ranczo na północ od San Antonio, by wziąć udział w Western Night. Swift pomógł gościom znaleźć miejsca na zakup kowbojskich butów i czapek na tę okazję.

Według Swifta, Alamo jest zawsze numerem jeden, które otrzymuje, ale jest kilku gości – głównie z Północy – którzy nie mają pojęcia, czym jest Alamo. (Szybki odświeżający: Alamo, pierwotnie znany jako Misión San Antonio de Valero, jest sanktuarium wolności Teksasu, meksykańscy żołnierze wymordowali obrońcę Teksasu w 13-dniowym oblężeniu, które zakończyło się 6 marca 1836 r. Okrzyk: „Pamiętajcie Alamo !, „ośmielił teksańskich żołnierzy podczas bitwy pod San Jacinto, co zaowocowało uwolnieniem Teksasu z Meksyku.)

Oprócz Alamo, Swift poleca również gościom rejsy po rzekach i taksówkach wodnych. Muzeum Sztuki Zachodniej Briscoe to także tylko hop, skip i skok w dół rzeki Walk od Westin.

Mokara Hotel & Spa

Jenny Chavez, obecna przewodnicząca Stowarzyszenia Concierge San Antonio, działa w branży hotelarskiej od 34 lat. Zaczynała jako gospodyni domowa w Hyatt w 1983 roku i przed przejściem na emeryturę w grudniu 2015 roku przeszła do concierge. W lutym 2016 roku Mokara Hotel & Spa poprosiła ją o rozważenie pracy tylko jeden dzień w tygodniu. Chavez z radością wskoczył do domu, ponieważ była znudzona w domu. Tęskniła za pomaganiem ludziom w odkrywaniu unikalnych miejsc w San Antonio.

Pytanie numer jeden Chavez to pytanie, gdzie kupić znaczki pocztowe. (Walgreen jest w Houston.) Najbardziej niezwykłym pytaniem, jakie kiedykolwiek zadała, było pytanie, gdzie uzyskać licencję na śmigłowiec. (Gość był licencjonowany w innym kraju, ale chciał wynająć helikopter, aby zwiedzić San Antonio i Texas Hill Country, Chavez znalazł to, czego potrzebował, i powiedziała, że ​​otrzymała bardzo przystojną wskazówkę na jej kłopoty.) Kolejne niezwykłe pytanie : Gdzie kupić grzechotnik? (Centralny rynek na Broadwayu.)

Chavez mówi, że kupiła tort urodzinowy, mleko z piersi i ułożyła płatki kwiatów dla gości. Uważa, że ​​portiernie nigdy nie zostaną zastąpione przez Internet, ponieważ Internet nie uśmiecha się ani nie żartuje, ani nie pomaga gościom w znalezieniu restauracji, w której świętowali dziesiątą rocznicę, aby mogła dokonać rezerwacji na dwudziestą.

„Jesteśmy do ich dyspozycji” – powiedział Chavez.

Post Author: Micorazon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *