Muzeum arbuza w Chinach

Panggezhuang Township Government jest jednym z najcięższych regionów produkujących arbuz na świecie, więc ma poczucie, że rząd miasta Panggezhuang wybrałby to miejsce jako miejsce dla ich nawilżającego hołdu dla citrellus lanatus .

Założone w 2002 roku China Watermelon Museum ma 4000 metrów kwadratowych eksponatów, które śledzą początki arbuza od miejsca narodzin w południowej Afryce, aż po ewentualne wejście w przestrzeń. Futurystycznie nowoczesne muzeum pełne jest arbuzów woskowych, prezentujących różne odmiany z całego świata, otoczone obfitym oświetleniem neonowym. „Kultura arbuza w Chinach”. Na wystawie pojawiają się starożytne chińskie wiersze, które nawiązują do melonów i wszelkiego rodzaju znaków informacyjnych i tablic. Nawet sam budynek ozdobiony jest olbrzymim impresjonistycznym arbuzem nad drzwiami frontowymi.

A jeśli okaże się, że trwałe, fałszywe melony są nieco nieszczere, istnieje teren wystawowy na świeżym powietrzu, na którym rośnie wiele rzeczywistych odmian arbuza. To muzeum zdecydowanie dotyczy arbuzów.

Niestety, żadna z piosenek tutaj nie ma napisów w języku angielskim, ale twoje oczy są pełne woskowych melonów i jasnego neonu, a twoje uszy są tak zajęte słodkimi dźwiękami instrumentalnej ścieżki dźwiękowej Titanica (oczywiście w pętli), że ty Trudno jest zauważyć farbę.

TianGong 天宫, a następnie kieruj się na południe autobusami o numerach 28, 30 lub 55 do Panggezhuangqiao 庞各庄 桥. Muzeum Arbuza znajduje się w północno-wschodnim rogu skrzyżowania Panggezhuangqiao. Uwaga: jest zamknięta w weekendy. Jest otwarty od poniedziałku do piątku od 9:30 do 4:30. Dopuszczenie 20 RMB. Nie ma już degustacji arbuza.

http://100mb.pl/

Post Author: Micorazon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *