Muzeum Lodowe Aurora

Olśniewające rzeźby i fantastyczne sceny lodowe zdobią największe całoroczne środowisko lodowe na świecie.

Zlokalizowane w Chena Hot Springs Resort, Aurora Ice Museum jest największym na świecie całorocznym środowiskiem lodowym.

Być może zastanawiasz się, co to dokładnie oznacza – oznacza to potyczek z rycerzami, sypialniami z niedźwiedziem polarnym, 2-piętrową strukturą walki na śnieżki i doskonale schłodzonymi koktajlami w lodowatych kieliszkach dla martini.

Steve Brice, mistrz rzeźbiarzy w lodzie, stworzył zimową krainę lodowych rzeźb przedstawiających wszelkiego rodzaju szalone shenanigany dla regionu polarnego, w tym całe pokoje zbudowane z lodu i dziwnie fascynujący „lodowy wychodek”. Igloo, kule, olbrzymi zestaw szachowy i pełnowymiarowa para rycerzy walczących na koniach to tylko niektóre z niesamowitych przykładów pracy Brice’a. Całe miejsce jest oświetlone lodowymi żyrandolami, które rozbijają kolory zorzy polarnej na błyszczących ścianach, a wszystko w barze, od szklanek do samego baru, jest wykonane z lodu zbieranego lokalnie i ukształtowanego dla twojej przyjemności.

Ambitnymi początkami muzeum było stworzenie lodowego hotelu, ale zdecydowano, że bycie przez cały rok lodowym środowiskiem było wystarczająco wyniosłym przedsięwzięciem, i zredukowano je do muzeum. W ciągu dnia dostępnych jest kilka wycieczek oraz parki.

https://pansolo.pl/

Post Author: Micorazon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *