Muzeum lodowe Aurora

Zdumiewające rzeźby i fantastyczne lodowe sceny są największą na świecie całoroczną lodową scenerią.

Położone w Chena Hot Springs Resort, Aurora Ice Museum jest największym na świecie całorocznym lodowym środowiskiem.

Być może zastanawiasz się, co to dokładnie oznacza – oznacza to walkę rycerzy, pokoje z niedźwiedziami polarnymi, dwupiętrową konstrukcję walki na śnieżki i doskonale schłodzone koktajle w lodowatych szklankach martini dla osób w każdym wieku.

Mistrz rzeźbiarz lodu Steve Brice stworzył zimową krainę lodowych rzeźb przedstawiających przeróżne zwariowane szantany dla regionu polarnego, w tym całe pokoje zbudowane z lodu i niezgrabnie fascynujące „lodowe wychodnie”. Igloo, kule, gigantyczny zestaw szachów i pełnowymiarowa para rycerzy walczących na koniach to tylko niektóre z niesamowitych przykładów pracy Brice’a. Całe miejsce jest oświetlone lodowymi żyrandolami, które rozświetlają kolory Aurory Borealis na błyszczących ścianach, a wszystko w barze, od kieliszków do samego baru, jest wykonane z lodu zebranego lokalnie i ukształtowanego dla twojej rozkoszy.

Ambitnym początkiem muzeum było stworzenie lodowego hotelu, ale zdecydowano, że bycie całorocznym lodowym otoczeniem było przedsięwzięciem wystarczająco wysokim i skrócono je do muzeum. Kilka wycieczek jest dostępnych przez cały dzień, a parkas są świadczone.

Post Author: Micorazon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *