Oyunohara

Oyunohara rozprzestrzenia się za największą Bramą Torii w Japonii (około 34 metrów wysokości i 42 metry szerokości). Od starożytności ludzie w Japonii pielgrzymowali do świętego Kumano Sanzan (trzy wielkie świątynie Kumano); Hongu, Shingu i Nachi. Kumano Hongu Taisha, miejsce przeznaczenia pielgrzymki, kiedyś tu stał. W szerokim okręgu znajdowało się 12 pawilonów świątynnych, sala kagura, scena Noh i inne budynki. Jednak poważna powódź zniszczyła większość budynków w 1889 roku. Pozostały tylko dwie małe kamienne kapliczki.

Nie ma cienia tego, co kiedyś było, ale można cieszyć się kwiatami wiśni wiosną i czerwonymi i żółtymi liśćmi jesienią. Dzięki legendom, że bóstwa zstąpiły na miejsce, Oyunohara stała się popularna jako miejsce o mistycznej sile przyciągającej wielu turystów w ostatnich latach.

Kumano Hongu Taisha został zrekonstruowany w miejscu około 10 minut pieszo od Oyunohara. Cztery pawilony przybytkowe uratowane po powodzi zostały przeniesione w to samo miejsce. Oyunohara była święta w przeszłości i nadal pozostaje tak dla wielu ludzi. Jego święte powietrze może odświeżyć twoje uczucia.

Post Author: Micorazon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *