Jak zmaksymalizować czas wakacji

Dwutygodniowy czas wakacji dla początkujących jest znacznie inny niż czas wakacji w college’u i wakacji letnich. Możesz mieć mniej czasu na podróżowanie, ale to nie oznacza, że ​​musisz przestać podróżować. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zmaksymalizować czas wakacji i wykorzystać zniżki dla młodzieży StudentUniverse.

Przejście ze studiów do świata realnego jest trudnym okresem dla wielu post-absolwentów. Pomiędzy zastanawianiu się, jak płacić podatki, płacić czynsz i gotować jedzenie, człowiek dorosły może być wirującą zmianą stylu życia. Przestawienie się na styl życia w stylu 9-5 pozostawia niewiele czasu na zwykłe zajęcia w college’u, takie jak drzemki w środku dnia, pizza o północy – i, niestety, podróże. Podczas studiów było dużo czasu na podróżowanie, jednak rzeczywistą rzeczywistością jest to, że większość prac na poziomie początkowym ma dwa tygodnie urlopu. Dwa tygodnie przerwy w college’u wydają się być wieczne.

Ale nie pozwól, aby to nudne poczucie przygody. Widząc świat jest nadal możliwy jako młody dwudziestolatek. Przestrzegając tych wskazówek dotyczących podróży, możesz zmaksymalizować swoje dwa tygodnie urlopu, aby nigdy nie musieć iść na kompromis.

Dobra Nowina: StudentUniverse go otrzymuje

Dorosłe jest drogie. Ludzie dostrzegają finansowe zmagania tych „biednych studentów”, ale wydaje się, że nikt nie uznaje finansowych zmagań dwudziestych. Mamy czynsz, pożyczki i dochód na poziomie podstawowym! W StudentUniverse uważamy, że podróżowanie po świecie powinno być opłacalne bez względu na wiek. 80% naszych ofert jest dostępnych dla osób poniżej 26 lat. Wyszukaj nasze tanie loty i filtruj według „Młodzieży”, aby skorzystać z cen.

Skoro już wiesz, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zmaksymalizować te cenne dwa tygodnie w roku.

Zaplanuj wakacje w czasie wakacji

Trzymaj się swoich osobistych wakacji w już płatnym dniu urlopu, aby zmaksymalizować swój czas. Weźmy na przykład urlop w tygodniu 4 lipca, kiedy otrzymujesz płatny dzień wolny od firmy. Oznacza to, że otrzymujesz jeden cały tydzień wakacji z wykorzystaniem tylko czterech dni urlopu zamiast pięciu. Ta-da!

Czwarty-lipiec-wakacje-czas

Bądź bezpośredni

Wydaj trochę więcej, dużo. Loty bezpośrednie kosztują niewiele więcej niż te z abonamentami, ale mogą zaoszczędzić wiele godzin. A dzięki zaoszczędzonym pieniędzmi przy korzystaniu ze zniżek StudentUniverse możesz pozwolić sobie na upgrade do lotu bez międzylądowań, dzięki czemu możesz zminimalizować czas spędzony na podróżowaniu i zmaksymalizować czas na przygód.

Wskazówka: Twój pierwszy lot międzynarodowy z StudentUniverse kosztuje 20 $. Sprawdź to.

Mniej znaczy więcej

Bycie inteligentnym podróżnikiem oznacza znajomość swoich ograniczeń. Nie zakładaj, że możesz zobaczyć całą Europę w niecałe dwa tygodnie. Nie możesz. Wybierz jedno lub dwa miasta i zbadaj je w pełni. Odkryj najlepsze restauracje na tych bocznych uliczkach i zobacz, jak miejscowi spędzają dni zamiast uderzać w pułapki turystyczne. Opuścisz uczucie, jakbyś podbił wszystko i naprawdę zmaksymalizował swój czas wakacji. Poza tym będziesz pracował przez następne 45 lat, więc jest mnóstwo czasu, aby zobaczyć całą Europę, tylko jedną podróż na raz.

Bądź Nocną Sową

Późnym lotem w nocy, aby nie marnować żadnego dnia w powietrzu, kiedy można zwiedzać. Zamiast lecieć w sobotę rano i tracić pół dnia na podróżowanie, weź piątkowy lot późną nocą. W ten sposób możesz pracować cały dzień, nie wykorzystywać urlopu, a dotrzeć do miejsca docelowego w sobotę rano.

Wykonaj swoje badania

Zaplanuj każdy szczegół podróży wcześniej, aby po przybyciu nie było żadnych niespodzianek. Zastanów się, czy niektóre atrakcje wymagają zarezerwowania biletów z wyprzedzeniem, czy też powinieneś wziąć pod uwagę długi czas oczekiwania? Znajomość tych rzeczy może pomóc w utrzymaniu podróży i harmonogramie, przebiegając płynnie, dzięki czemu można w pełni zmaksymalizować te dwutygodniowe wakacje.

Wskazówka: blog i przewodniki turystyczne StudentUniverse są pełne porad i wskazówek, które pomogą młodym podróżnikom w ich podróżach po całym świecie.

travel-research-vacation-time

Pokonaj Jet Lag

Jet lag jest najgorszym wrogiem każdego młodego podróżnika. Nic nie marnuje więcej czasu w czasie międzynarodowych wakacji, niż zostanie zatrzymany w pokoju hotelowym po powrocie z jet lag.

Przede wszystkim, aby pokonać jet lag, zacznij dostosowywać swój harmonogram snu na kilka dni przed wyjazdem. Każdej nocy poprzedzającej wakacje idź spać godzinę wcześniej lub później (w zależności od czasu lokalnego docelowego). Lepiej być zmęczonym w domu niż podczas pierwszej wizyty w nowej strefie czasowej.

Podczas lotu pamiętaj, aby pić dużo wody i utrzymywać nawodnienie. Postaraj się spać jak najwięcej, zwłaszcza jeśli jest to nocny lot. Ciesz się więc szklanym winem, odpoczywaj i rzuć kolbą odrzutowca.

Cokolwiek robisz, nie zasypiaj w pokoju hotelowym po przyjeździe. Zrób wszystko, aby pozostać na miejscu, aż do lokalnego czasu na dobranoc. Tak ciężko, jak pierwszego dnia, da ci dodatkowy czas i energię przez resztę wakacji. To tak jak ci całonocne, których ściągnąłeś na studia, aby ukończyć esej, tylko dla lepszej sprawy. Jak tylko wylądujesz, rozciągnij się i idź na spacer. Jest to świetny sposób, aby nie tylko uzyskać porządek w ziemi i sprawdzić lokalne menu na kolację, ale także, aby uzyskać przepływ krwi i pozostać obudzonym przez jet lag. Nie chcesz marnować żadnego ciężko zarobionego czasu na wakacje!

jet-lag-vacation-time

Co dalej

Prawdziwy świat jest trudny, ale podróżowanie nie musi być. Przynajmniej nie w przypadku tanich lotów młodzieżowych StudentUniverse i tych hacków turystycznych, aby zmaksymalizować dwutygodniowy czas wakacji. Uzyskaj podróż!

Post Author: Micorazon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *